Kapaklı Kombi Servisi

Kapaklı Kombi Bakım

Günümüz koşullarında genç, yaşlı gibi herkes artık evinde, işyerinde kombi bulunmaktadır. Özellikle kış aylarında kombimiz daha fazla yanmaktadır. Peteklerimizi ısıtma adına gereken performansı gösteremez. Böyle durumla karşılaştığınız andan itibaren bizlere haber vermeniz yeterlidir. Ancak kombi bakım için her yıl düzenli bir şekilde servisi çağırmalısınız. Çünkü kombinizin ilk günkü gibi çalışması için. Kombilerimizi alırken büyük bir önem göstermekteyiz. Servis, bakım anlamında da büyük bir önem verilmelidir. Aman kaç yıldır yaptırmadım hiçbir şey olmadı şimdi ne olacak demeyin. İleri dönemlerde küçük sorunlar birleşerek daha büyük sorunlara ve maddiyata sebebiyet verebilir. Hem bunun maddi açısı önemli hem de ciddi hasarlara yol açabilir.

Kapaklı kombi bakım

Kombileriniz kullanmanıza bağlı olarak;

  • Altından su akıtıyor olabilir.

  • Kombi bir anda çalışırken durabilir

  • Ya da su akıtmıyor olabilir.

  • Ses çıkartıyor olabilir.

Bu gibi sorunları erkenden fark edip çözmek için  elemanlarına en kısa sürede randevu oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz randevu sonrasında elemanlarımız en kısa sürede sizlere ulaşarak kombi bakımınızı yapmaktadırlar. Üstelik kombi bakımı için ne yapılacağını sizlere gelince detaylı olarak bilgilendirmektedirler.

Kombilerinize bakım yaptırmazsanız;

  • Kombinin ömrü kısalır.

  • Ekonomik açıdan zarar edilir.

  • Yeterince ısı vermez.

  • Ani bozulmalar olabilir.

Kombilerinizin yıllık bakımlarını düzenli yaptırmadığınız takdir de maddi olarak da daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalırsınız.

Kapaklı kombi bakım uygun fiyat seçenekleri, güler yüzlü çalışanları, son teknolojik aletler ile birlikte sektörde farkındalık yaratmaktadır. Bir sorununuz varsa bunun kaynağına ulaşılarak kökten çözüm bulunmaktadır.

Kombi bakımınız sonrası daha düşük derece de yakmanıza rağmen daha çok ısı verecektir. Sunduğumuz profesyonel hizmet karşılığında bir yıl garanti vermekteyiz.

Müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilerinin isteklerini en doğru şekilde değerlendirmektedir. Bakım sırasında yapılacaklarla ilgili olarak müşterilerimize bilgi verilmektedir. Kapaklı kombi bakım yedi gün yirmi dört saat hizmet veren müşteri hizmetlerimiz yer almaktadır. Kombinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız. Yıllık olarak düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir