Kapaklı Kombi Servisi

Kapaklı Kombi Servis

Kış aylarında ısınmak için kullandığımız kombilerimiz günümüzde çok değerlidir. Çünkü bizi soba yakma külfetinden kurtarmaktadır. Bu yüzden kombi seçerken büyük bir titizlik göstermekteyiz. Bizleri ısıtırken cebimizden parların uçmaması için araştırmalar yapmaktayız. Fakat kombinin kalitesini bu kadar çok düşünürken bir de kombimize bir şey olduğunda bizlere yardımcı olacak servisi düşünmemiz ve araştırmamız gerekmektedir. Çünkü kombimizle ilgili her hangi bir sorun olduğunda karşımızda muhatap alacağımız ve sorunumuzu çözecek birileri olmalıdır. Kapaklı kombi servis sizlere en kısa sürede çözümler üretmekte ve sorununuzu çözmektedir.

Kombileriniz için neden servis ihtiyacı doğar?

Örneğin; kombimiz alt kısmından su akıtıyor olabilir. Kombimiz çalışıyor fakat peteklerimiz ısınmıyor olabilir. Kombimizden ses geliyor olabilir. Ya da kombimiz önce çalışıyor ve sonra kapanıyor olabilir. Musluğunuzdan sıcak su gelmeyebilir. Su basıncı yükselmiş olabilir gibi daha birçok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumda bizler kapaklı kombi servis olarak; en kısa sürede evinize ya da iş yerinize gelerek kombinizdeki sorunlarınıza son teknolojik aletlerle akıl alarak en doğru teşhisi koymaktayız. Daha sonra deneyimli ekibimiz ile birlikte sorununuzu en kısa sürede çözmekteyiz. Eğer kombinizde parça değişimi yaparsak da bunun için bir yıl garanti vermekteyiz. Böylece aynı sorunla karşılaştığınızda tekrar aynı ücreti ödemezsiniz. Ancak kapaklı kombi servis ekibi yaptığı hiçbir kombide aynı sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Ekibimiz sorunu kaynağından çözmektedir.

Ekibimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetine sahibiz.

Kapaklı kombi servis güler yüzlü çalışanları ile sizlere hizmet için beklemektedir. Sizlerde kombinizin emin ellerde olmasını ve garantili bir şekilde yapılmasını istiyor iseniz bizlerden randevu almanız yeterlidir.

Kombinizden gereken verimi alabilmek adına düzenli olarak servis çağırarak periyodik bakım yaptırmanız gerekmektedir. Böylece özellikle kış aylarında kombinizden daha yüksek bir performans alabilirsiniz. Kombinizin arıza yapmasını beklemeyin.

Her evin ihtiyacı olan kombileriniz için yedek parça garantisi, bakım, onarım, tamirat gibi bütün işlemlerinizde kapaklı kombi servis ailesi sizlerledir. Daha büyük arızalarla karşılaşmamak ve cebinizi yakan fiyatlarla karşılaşmamak için kombinizin servisini iyi seçmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir