Kombi Servisi

Kapaklı Petek Temizleme

Kullandığımız cihazların hepsi belli periyotlarda temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Evimizde kullandığımız çamaşır makinesinden süpürgeye kadar hepsine düzenli bir şekilde bakım yapılmalıdır. Bunlar arasında ısınmamıza büyük bir artısı olan peteklerimiz ilk sırayı almalıdır. Çünkü peteklerimiz kurulumu yapıldığı ilk günden itibaren hep aynı su ile birlikte ısı vermektedirler. Peteklerin içerisindeki bu sular zamanla kireçlenmeye ve tortullaşmaya başlayarak peteklerin içerisini doldurmaktadır. Bu da peteklerin daha az ısınmasına neden olur. Petek temizliği ile kombi temizliğini birbirine karıştırmamalısınız. İkisi birbirinden farklı şeylerdir. Peteklerinizdeki suyu kendiniz boşaltarak kendiniz tekrar doldurmaya çalışmamalısınız. Çünkü bu peteklerin içerisindeki tortul tabakasını götürmez ve size hiçbir yararı olmayacaktır.

profesyonel, işinde tecrübeli bir ekiple birlikte peteklerinizi en doğru bir şekilde temizlemektedir. Petek temizliğiniz yapılırken son teknolojik cihazlar kullanılırken peteklerinizin içerisinde bulunan kireçlerin gitmesi için özel ilaçlar kullanılmaktadır. Petek temizliğiniz yapıldıktan sonra petekleriniz daha çok ısı verecektir. Böylelikle kış aylarında daha düşük sıcaklıklarda daha çok ısınacak ve daha az fatura ödeyeceksiniz.

Kapaklı petek temizliği fiyatları ile de sizleri şaşırtmaktadır. Evinizin büyüklüğüne ve ev içerisindeki petek sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Bazı firmalar oldukça düşük fiyatlar almaktadır. Bunlara kanarak peteklerinizi emanet etmemelisiniz. Çünkü bu firmalar yarardan çok zarar sağlamaktadır.

Petek temizliklerinizi aksatmadan her yıl düzenli olarak yaptırmalısınız. İçerisindeki tortullaşma sebebi ile peteklerinizde patlamalar meydana gelebilir. Bu da size daha fazla maddi kayıp yaşamanıza sebep olur. Hem petekleriniz temizlenince fatura tutarlarınız düşerken, daha fazla ısınma olanağınız bulunmaktadır.

Kapaklı petek temizliği sunduğumuz hizmet için garanti vermekteyiz. Üstelik yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekteyiz. Siz de havaya boşa para ödemek istemiyorsanız gelin peteklerinizi bizlere emanet edin. Böylelikle aile bütçesine farkında olmadan katkı sağlarsınız. Petek temizliği konusunda yetkin olmayan bir firmaya sırf fiyatları uygun diye tercih ettiğiniz de yapılan işlem sırasında eğer işin ehli değil ise; tesisatınıza zarar bile verebilir. Bu da daha ucuza ısınacağım derken daha çok maddi kayıp yaşamına sebep olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir