Kombi Servisi

Saray Kombi Fiyatları

SARAY KOMBİ FİYATLARI

Kış aylarında bizler için büyük önem taşıyan, evimizin en önemli cihazlarından biri olan kombi seçimini yaparken detaylı şekilde araştırmak gerekir. Araştırma yaparken alanında uzman kişilerden destek almak doğru seçim yapmamızda bize fayda sağlayacaktır.

Kombi fiyatları kombinin özelliklerine ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Genelde evin metrekaresi ve  ısı yalıtım durumuna göre müşterilerimizi yönlendirmekteyiz. Isınmamızı ve sıcak suyun gelmesini sağlayan kombinin seçimini doğru yaparsak fatura tutarı da bizleri üzmeyecektir. Kombi kurulumu için uzman ekiplerin evi görüp değerlendirme yapması gerekir. Risk faktörleri değerlendirilerek kurulumun doğru yere yapılması oldukça önemlidir.

Bir çok marka kombi modeli bulunmaktadır. Tercih yaparken evdeki radyatör sayısına dikkat edilmesi gerekir aynı zamanda evin bulunduğu kat ısınmayı etkileyen faktörlerden biridir. Kombi fiyatlarını etkileyen diğer faktörler ise özellikleridir. Sağlıklı bir şekilde ısınmanızı sağlayacak kombiler, özellik ve performansına göre fiyatlarında değişkenlik göstermektedir. Ucuz kombi tercihi yaparak tasarruf yerine zarar edebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi vererek müşterilerini asla mağdur etmeyen Saray Kombi tercih yapmanızda sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Çözüm odaklı olan firmamız en iyi kombi ve evinize uygun kombi seçiminde müşterilerine gerekli desteği sağlamaktadır.

Sonuç olarak birazda şans işi olan bu cihazları tercih ederken uzmanların değerlendirmesine dikkat etmeliyiz. Yanlış seçimler bizi olumsuz etkileyebilir. Profesyonel hizmet sunan Saray Kombi müşterilerine en doğru şekilde bilgilendirerek en doğru tercihi yapmalarını  sağlamaktadır.

TEKİRDAĞ KOMBİ FİYATLARI?

Tekirdağ kombi fiyatları, kurulum hariç marka, model, garanti süresine değişiklik göstermektedir. Seçim yapacağınız modelin evinize uygun olup, olmadığı tespit edilerek tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Bu konuda müşterilerimize hassasiyetle yaklaşıp, mağdur olmamaları için her türlü hizmeti sağlamaktayız. Kış aylarında ısınmamızın en önemli parçalarından biri olan kombiler tercih edilirken iyi araştırılması gereken cihazlardır. Bu konuda uzman kişilerden destek almak oldukça önemlidir.

Tekirdağ kombi fiyatları, her marka için ayrı bir fiyat listesi sunmaktadır. Kombilerin ortalama kullanım ömrü 10 yıl kadar olduğunu düşünürsek ilk yatırım maliyetine, doğalgaz faturasındaki kazanca ve servis maliyetlerini göz önünde bulundurup tercih yapabilirsiniz.

Bazı kombiler özellikleri sayesinde daha tasarrufludur. Hem yakıt, hem elektrik olarak tasarruf sağlayan bu kombiler müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Maliyetlerin önemli olduğu şu dönemde faturaya yansıyan tutar bizler için oldukça önemlidir. Biz Saray Kombi olarak her müşterimize bizden beklediği hizmeti sağlamaktayız. Müşterimizin tercih ettiği seçimden pişman olmaması bizler için oldukça önemlidir.

Genel olarak markalar arası rekabet ve dolar kuruna bağlı olarak değişen fiyatlar nedeniyle eviniz için en doğru kombiyi tercih etmelisiniz. Bunun için profesyonel hizmet sağlayan, sizi yarı yolda bırakmayacak, sürekli arızalanıp sizi üzmeyecek modelleri seçmenizde yardımcı olacak firmalardan destek almanızı tavsiye ederiz.

Biz Saray Kombi olarak verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Müşterilerimizi mağdur etmemek için elimizden gelen desteği sağlamaktayız.

KOMBİ FİYATLARINDA ARTIŞ OLDUMU?

Kombi fiyatları, marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Dolar kurunun yükselmesi, modellerin özelliklerinin değişmesi, daha ekonomik ve ısınmayı etkileyen faktörler sebebiyle kombi fiyatlarında da artış söz konusudur.

Bir kere alınıp uzun yıllar kullanıldığını düşünürsek,  bu artışlar bizi üzmemeli. Önemli olan evimiz için uygun olan doğru kombi tercihini yapmaktır. Kış aylarında ısınma problemimizin olmaması, kombimizde sık sık arızalar meydana gelmemesi, faturaya yüksek tutarların yansımaması hepimiz için çok önemlidir.

Yalnızca ihtiyaçlar değil, beklentilere göre de değişen kombi modelleri her bütçeye hitap edebilecek geniş bir yelpazede yer almaktadır. Hem kalite, hem güvenilirlik olarak hizmet garanti eden markalara talep artmaktadır. Piyasada  yaz/ kış modu olmayan kombiler bulunmaktadır. Bu kombi seçiminizde ciddi bir tasarruf farkı göstermektedir. Kombiniz yaz / kış modu sayesinde daha ideal çalışarak mevsimsel hava şartları ile daha doğru bir çalışma prensibine sahip olur.

Uzun ömürlü, şık tasarıma sahip modeller ve yakıt tasarrufuna öncelik veren marka ve modellerin fiyatları dolar kuru nedeniyle artış göstermektedir. Eviniz için en doğru tercihi yaparken her mevsim dilediğiniz şekilde ısınma sağlamak için Saray Kombi Bayimize bekleriz

 

KOMBİ FİYATLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

Kombi fiyatları marka, model, ürün kalitesi ve sunulan hizmetlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kombi seçimi yaparken bu kriterleri bilmek bizler için faydalı olacaktır.

Unutmayalım ki, evimizin en önemli cihazlarından biri olan kombi ısınmamızı sağlaması kadar güvenilir özellikte olması da bizler için önemlidir. Kombi seçimi yaparken alanında uzman kişilerden destek almamızda oldukça önemlidir. Ne kadar araştırırsak araştıralım, en ince detayına kadar vakıf olamayız.  Hem satış hem satış sonra müşterisine destek olan firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kombinin modeli ve güç kapasitesi fiyatları etkileyen faktörlerden biridir. Kombi modellerine göre görülen kombi kapasitesi hermetik yada tam yoğuşmalı kombi olarak değişiklik gösterir.

Her ürün ihtiyaçlara göre farklılıklar gösterse de sahip olduğu performansı eksiksiz yerine getirebilmesi mümkündür. Ancak hangi marka ve model olursa olsun kullanım süresi boyunca mutlaka teknik desteğe ihtiyaç duyulacaktır. Bu noktada ise güvenilir bayilerden hizmet almanız ve kombi tercihi yapmanız oldukça önemlidir.

 

YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI?

Yanma tipine göre kombiler; yoğuşmalı kombiler ve konvensiyonel kombiler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yoğuşmalı kombiler atmosfere atılan su ve buharı da ısıtma ihtiyacı olarak kullanmaktadır. Yani su buharı yoğuşarak ısınma gerçekleşir. Kombi adı da buradan gelmektedir.

Yeni teknoloji ürünü olan yoğuşmalı kombiler, marka ve modele göre fiyatlarında farklılık göstermektedir. Kombiler ısıtma kapasitesine göre değişiklik gösterebilir. Evin yalıtımı ve radyatörlerin adedi kombi seçimi yaparken dikkat etmemiz hususlardandır.

Her kombide olduğu gibi yoğuşmalı kombilerde de markaya bağlı olarak fiyat farklılığı söz konusudur. Yoğuşmalı kombilerde fiyat farkının olması teknolojinin arttırdığı fiyat farkıdır. Enerji tasarrufu bizler için önemlidir. Bu sebeple yoğuşmalı kombiler en çok tercih edilen kombiler arasında gelmektedir. Faturaya yansıyan düşük maliyetler bizim için önemlidir.

Yoğuşmalı kombiler de kurulum hizmetide farklı olabiliyor. Kombi maliyeti artarken enerji tasarrufu gerçekleşerek, faturalarda ciddi oranda düşüş gerçekleşmektedir. Yani örnek verecek olursak 100 tl olan faturanız 70 tl ye düşecektir.

Doğalgaz zehirli bir gazdır. İnsanlara zarar vereceği gibi doğaya da zarar vermektedir. Yoğuşmalı kombiler, doğalgazı doğaya zarar vermeden kullandıkları için bizler için ekstra tercih sebebidir. Bu sebeple tercih yapmakta zorlandığınız durumlarda firmamız sizlere tüm bilgilendirmeyi yapmaktadır.

KURULUM DAHİL KOMBİ MAALİYETİ NE OLMALI?

Doğalgaz cihazlarında montaj işlemi çok ciddi bir iştir. Sadece İGDAŞ sertifikalı firmalar tarafından yapılır. Teknik şartnamede yer alan tüm işlemler aile bireyleri için çok önemlidir. Kombi montajı kombinin duvara bağlanması ve mevcut tesisata bağlanmasını içerir.

Kombi montajı esnasında cama açılan delik montaj fiyatına dahil değildir. Aynı zamanda ekstradan talep edebileceğiniz baca aksesuarı, kombi dolabı, kollektör grubu ve baca uzatmaları montaj fiyatına dahil edilmemektedir.

Kurulum ücretleri hemen hemen aynı olmakla beraber kombi fiyatları seçeceğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir. Net rakamlar bu aşamadan sonra belirlenmektedir. Kurulum esnasında ekstra çıkan talepler müşteri tarafından karşılanmaktadır. Mevcut tesisatınızı değiştirmek isterseniz, flex bacanızı çelik baca olarak talep ederseniz bunlar maliyete yansıyacaktır.

Aynı zamanda eski kombi kapasitesi değişecekse proje çizilmesi gerekmektedir. Bunlar müşteriye ait olan kısımlardır. Montaja dahil değildir.

Saray kombi bayi, uygun fiyat politikası ve düşük maliyetleriyle müşteri dostudur. Teknik servis, montaj, kurulum hizmetlerimizle müşterilerimize bir telefon uzaklığındayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir