Kombi Servisi

Saray Kombi Servisi

SARAY KOMBİ BAYİLERİ

Saray Kombi Bayi olarak; her markaya ait bakım, tamir, onarım işlemlerini alanında uzman ekibimizle titizlikle yürütmekteyiz. Profesyonel teknik servis hizmeti sunan ekibimiz bir telefon ile sizlere gerekli hizmeti sağlamaktadır.

Kombinizde meydana gelen arızalar kesinlikle ihmal edilmemelidir. Suların kireçli olması sebebiyle kombiler sık sık arızalanabilir. Atölyede yapılan bakım işlemlerinde acaba ne bakım yapıldı şeklinde müşteriler düşünebilir. Bu soru işaretlerini kaldırmak hizmet veren servisin elindedir. Saray Kombi Bayi olarak müşterimiz talep ederse kombiye ait tüm bakımlar yanında yapılabilir. Arızalı parçayı değiştirip kombinizi çalışır halde teslim etmek için Saray Kombi Bayi gerekli özen ve hassasiyeti göstermektedir.

Yapılan servis işlemlerinde kombi kartı yedek parça gibi değişimlerde garantimiz bulunmaktadır. Eksiksiz kombi ve petek temizlik hizmeti sunan firmamız her bütçeye uygun hizmet sağlamaktadır. Saray Kombi Bayi olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Bu sebeple hizmet sunulan alana göre hesaplı ücretlendirmeler sunmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için her alanda kendimizi yenilemekteyiz. Evinizde veya işyerinizde bulunan kombileriniz için yılda 1 kez bakım yapılması gerektiğini unutmayınız. Düşük yakıt sarfiyatı ve sıcak, soğuk su olmak üzere herhangi bir problemle karşılaşmamak için periyodik bakımlara özen gösterilmelidir.

Ekiplerimiz alanında sertifikalı ve eğitimlidir. Saray Kombi Bayi olarak her türlü arıza ve bakım işlemlerinizde tüketiciyi mağdur etmeden gerekli hizmeti sağlamaktadır.

KOMBİ TEKNİK ARIZA SERVİSİ

Her marka ve model için hizmet veren firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Bunun için kalite standartlarımızı en üst seviyeye taşıyarak en doğru hizmeti sağlamaktayız.

Özellikle kış aylarında kombiniz arızalanmadan cihazın herhangi bir problemi olup, olmadığını öğrenmek daha büyük hasarların önüne geçilmesini sağlar. Erken müdahale ile hem cihazınızın uzun ömürlü olması sağlanır hem de daha büyük hasarlara karşı bütçeniz etkilenmemiş olur.

Yapılan bakımlar ile kombiniz daha uzun süre verimli bir çalışma ile kullanılabilir. Aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlanmış olur. Saray Kombi Bayi müşterilerin taleplerini belirlenen zaman ve şartlarda karşılamak için gerekli özveriyi göstermektedir. Kaliteli ürün ve uygun fiyatlandırma politikası sayesinde gerekli teknik servisi siz değerli müşterilerine sağlamaktadır. Esnek çalışma saatleri gözetilerek çevreye zarar vermeden planlı bir şekilde hizmet etmektedir.

Tüketiciyi mağdur etmeden, hizmet veren bir firma olarak amacımız her türlü şikayetinize çözüm ve servis imkanı sağlamaktır. Bu sebeple merkezimizi arayarak her türlü hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Servis geldiğinde kombiniz hakkındaki tüm sorunları tek tek anlatmanız bizler için yeterlidir. Siz değerli müşterilerimiz hangi sorundan bahsederse biz o arızaları gideririz fakat unutmayınız ki gözümüze çarpan diğer arızalara da müdahale etmemiz gerekebilir.

Bu sebeple fiyat konusunda bir tutarsızlık gördüğünüz taktir de bizden fiyat listesi istemek en doğal hakkınızdır. Sizlere en doğru hizmeti vermek için her türlü imkanı sağlamakta olduğumuzu unutmayınız.

KOMBİ SERVİSİ NERELERDE BULUNUR?

Servis seçimlerini yaparken cihazınızın kullanım ömrünün uygun şekilde uzaması için doğru firma tercihi yapmalısınız. Sektöre yön veren firmalar arasında yer alan Saray Kombi Bayi her türlü teknik, arıza, bakım, onarım işlemleri için siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Müşterilerini asla mağdur etmeyen firmamız her türlü şikayetinize çözüm sağlamayı ilke haline getirmiştir. Kombinizde çalışma sırasında oluşan bazı sorunlar ufak gibi görünse de yetkisiz bir müdahale ile daha büyük sorunlara neden olabilir. Öncelikli olarak gazın gelip gelmediği, elektiriğin olup olmadığı ve vananın kontrolü yapılmalıdır. Tüm bunlar var ise ve kombiniz çalışmıyorsa kesinlikle bilinçsizde müdahale yapılmamalıdır. Size en yakın servis aranılarak teknik servisin gelmesini beklemelisiniz.

Bilmeden yapılan işlemlerde hasar daha fazla oluşabilir. Kombinizin uzun ömürlü olması ve karşılayacağınız ücretin fazla olmaması için uzman ekibin gelmesini beklemeniz en doğru tercihtir. Saray Kombi Servisi olarak elimizden gelen tüm teknik desteği sağlamaktayız. Siz müşterilerimizi mağdur etmeden sorunlarınıza kısa sürede çözüm hizmeti sunmaktayız.

Kombi bizlerin vazgeçilmez bir cihazıdır. Ve şakaya gelmeyecek riskleri taşır. Bu sebeple işin uzmanı kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Biz yaptığımız her işlemi titizlikle yürütür ve gerekli olan işlemleri uygularız. Bu bağlamda Saray Kombi servislerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

KOMBİ SERVİS ÜCRETİ NE KADARDIR?

Üretici firmalar kombi bakımının ne sıklıkta yapılması gerektiğini kullanım kılavuzunda belirtmektedir. Genelde yılda bir kez ve kış aylarında yapılması önerilmektedir. Bakımı yapılmayan kombiler kış aylarında faturalarınıza da yansımaktadır.

Mekanik aletlerin olduğu gibi kombinin de  düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bakımları düzenli yapılan cihazlar sık sık arızalanmazlar. Bu sayede   daha verimli kullanmanız desteklenir.

Saray Kombi Bayileri arızalanan her türlü parçanın satış ve montajını da gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize en uygun fiyat üzerinden en profesyonel hizmeti sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde kombi temizliği, arıza tespit, onarım çalışmaları yer almaktadır. Aynı zamanda erken farkedilen arızalar ile kullanıcının cebini de düşünmekteyiz.

Kombilerde bulunan parçaların önemi büyüktür. Herhangi bir parçadan biri arızalandığında kombi çalışmaz ve gerekli verim alınamaz. Firmamızda kombiniz için gerekli olan tüm yedek parçaları uygun fiyata bulabilirsiniz. Her türlü teknolojik ekipmanları bünyemizde bulundurarak çeşitli kombi arızalarına müdahale edebilmekteyiz.

Saray Kombi arızalan kombi kartlarının tamirini yaptığı gibi her türlü orijinal ve yan sanayi kombi kartlarının da satış ve montajını yapmaktadır.

Ayrıca yerinde hizmet verilemeyecek durumlarda uzman servis ekiplerimiz kombinizi ücretsiz olarak kapınızdan alıp, tamiri bitince yine kapınıza bırakmaktadır. Müşterilerini asla mağdur etmeyen Saray Kombi yapılan cihazlara 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Firmamız her anlamda müşterilerinin bütçesini düşünerek hareket etmektedir. Merkezimizle irtibata geçerek sorunlarınıza her türlü desteği sağlamak için buradayız.

KOMBİ SERVİSİ HANGİ DURUMLARDA ÇAĞIRILIR?

Kombiniz arızalandığında kullanma klavuzunda yer alan arıza giderme yöntemlerine bakabilirsiniz. Eğer arıza halen sürüyorsa yetkili servis çağırmanız gerekmektedir. Çünkü bilinçsizce yapılan bir müdahale hem kombinizi hemde bütçenizi zarara uğratabilir.

Sürekli üstüne basarak söylediğimiz en önemli konu ise kombilerinizin bakımının senede bir kez yapılması gerektiğidir. Bakımı zamanında  yapılmayan kombiler dış faktörler ve yoğun kullanıma bağlı olarak sıklıkla arızalanmaktadır. Aşağıda belirtmiş olduğumuz arızalara istinaden yetkili servisi arayıp destek almanız gerekmektedir.

  • Kombiniz ısı vermiyorsa,
  • Peteklerin üstünün sıcak alt kısmının ise soğuk olması,
  • Kombinin su akıtması ,
  • Kombinin yüksek sesle çalışması,
  • Kombiden sıcak suyun gelmemesi,

Yukarıda bahsettiğimiz sorunlarda kendiniz müdahale etmeden servis çağırmanız gerekmektedir. Bu tür sorunlarda teknik arıza ekibimiz gerekli hizmeti sağlayarak sorunsuz şekilde gereken hizmeti vermektedir.

Tüm bunların yanı sıra kombiniz eskimiş ve yenilenmesi gerekebilir. Kombinizde meydana gelen hiçbir arızada kendiniz müdahale etmeyiniz, çünkü can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atabilirsiniz.

Kullanıcı hatalarına bağlı arızalar ise;

  • Gaz vanası kapalıyken kombinin çalıştırılması
  • Kombinin yaz ve kış modunun doğru kullanılmaması
  • Donma ( açık ortamlarda monte edilen kombiler kış aylarında donma riskine sahiptir.)
  • Tesisat suyunun kirli olması ( Tesisat içerisinde dolaşan suyun kirlenmesi sonucu kombi dönüş filtrelerinde daralma ve bu daralma sonucu radyatörlerde ısınma sorunu yaşanabilmektedir.)

Yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan herhangi biri kombinizde var ise kombi servisi almanız gerekmektedir

KOMBİ SERVİS HİZMETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Öncelikle eviniz için en önemli cihazlardan biri kombidir. Çünkü hem risk taşıyan hem de ısınmanızı sağlayan bir cihazdır. Servis almanız gereken durumlarda alanında uzman kişiler olup, olmadığına dikkat etmelisiniz.

Müşterilerini asla mağdur etmemiş, yedek parça, arıza, bakım onarım olarak her hizmeti sağlamış sürekli kendini ileriye taşımaya gayret eden firmalara hassasiyet göstermenizi tavsiye etmekteyiz. Sonuç olarak karşılıklı alınan hizmetler söz konusudur. Güven oldukça önemlidir.

Size hizmet verirken yapması gereken onarımı mı yapıyor yoksa gereksiz parça değişikliği yapıp fazla maliyet mi çıkarıyor bunlardan emin olmak gerekir. Sonuç itibariyle alınması gereken bir hizmet var ve karşılığını olması gerektiği şekilde alabilecek miyim diye soru işaretleri oluşmaması lazım. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de maalesef böyle durumlar yaşanabilmektedir.

Biz Saray Kombi olarak ileriyi düşünerek adımlarımızı atmaktayız. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur etmeden işlemlerimizi yapmaktayız. Dönüşlerimizde hep olumlu yöndedir. Alanında uzman profesyonel ekimizle olması gerektiği şekilde arızaları, bakım onarım hizmetlerini yerine getirmekteyiz.

Kombinizde oluşan herhangi bir sorun karşısında sizlere bir telefon uzaklığı mesafesindeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir