Kombi Servisi

Saray Kombi Tamircisi

SARAY KOMBİ TAMİRCİSİ

Evimizin, işyerimizin en önemli cihazlarından biri olan kombiler, ısınmamız ve sıcak su akışının sağlanması için oldukça önemlidir. Saray kombi tamircisi olarak yaşadığınız her hangi bir problemde her türlü desteği sağlamaktayız.

Özellikle kış aylarında oluşabilen bazı sorunlar ile ısınma sorunu yaşayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda elektrik ve gaz vanalarının açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer bunlarla ilgili bir sorun yok ise fazla müdahale edilmeden size en yakın kombi tamircisini aramanız gerekmektedir. Çünkü bilmeden yapacağınız yanlış bir müdahale kombinizde ciddi hasarlar oluşmasına neden olabilir.

Bu durumlarda mutlaka işinde uzman ekipleri aramanız gerekir. Saray kombi tamircisi, bu durumlarda müşterilerini asla yarı yolda bırakmadan her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Cihazınızda oluşan hasar veya arızada tüm kontroller yapılarak yapılması gereken işlemler yapılır. Ekstra maliyet çıkarmak için hiçbir işlem yapılmaz.

Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu konuda bugüne kadar olumsuz dönüş almamakla beraber, güzel dönüşlerle işimizi ileriye taşımak için elimizden gelen çabayı da göstermekteyiz. Saray kombi tamircisi olarak siz değerli müşterilerimizin hem cihazlarını hem de bizden aldığınız hizmeti önemsiyoruz. Daha iyi hizmeti sağlayabilmek için alanında uzman ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz.

Yaşadığınız teknik sıkıntılarda aklınızda soru işareti kalmadan, bizleri arayabilirsiniz. Unutmayın ki bizden aldığınız hizmet sonrası mağduriyet yaşamadan cihazınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Saray kombi tamircisi olarak verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız.

 

HANGİ DURUMLARDA TAMİRCİ ÇAĞIRILIR?

Kombilerde meydana gelen arızalar tamir işlemidir. Özellikle kış aylarında bazı etkenler nedeniyle çok sık arıza meydana gelmektedir. Kombi markalarının farklı farklı arıza kodları vardır. Bu kodların her biri ayrı bir arızayı göstermektedir. Bu kodlar sayesinde teknisyen arkadaşlarımız arızayı kolaylıkla bulabilir.

Genellikle aşağıdaki nedenlere bağlı olarak kombiniz için teknik destek alabilirsiniz.

 • Kombiniz çalışıyor gözüküyor ve ısınma problemi yaşıyorsanız,
 • Kombideki su boşalıyorsa, ya da damlama yapıyorsa,
 • Kombinizi çalıştırmak istediğiniz patlama yapıyorsa,
 • Kombiniz çalışırken çok fazla ses yapıyorsa,
 • Peteklerin üstünün sıcak, altının soğuk olması,
 • Kombiden sıcak su gelmemesi,
 • Kombinin çalışıp ısı vermemesi,

Yukarıda belirtilen arızalar için kombiniz için teknik destek almanız gerekmektedir. Bunlar sizin fark edebileceğiniz arızalardır. Aynı zamanda farkında olamayacağınız arızalarda olabilir.  Bu gibi durumlarda cihazı fazla karıştırmadan elektrik akışı ve vanaları kontrol edip, tamirci çağırmanız en doğrusudur. Bu gibi sorunlar ihmal edilmemelidir. Sonrasında kombiniz çalışmaz hale gelebilir.

Isıtma sisteminin en önemli cihazlarından biri olan kombiler, hem mekanik hem elektronik parçalara sahiptirler. Kombi arızaları bakımının zamanında yaptırılmaması da etkilemektedir. Kış aylarına girmeden genel bakımın yapılması bu yüzden çok önemlidir. Farkında olmadığımız arızalar nedeniyle kombiyi çalıştırdığımızda, daha farklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Biz Saray Kombi Bayi olarak her müşterimize periyodik bakımların ihmal edilmemesini öneriyoruz. Bu sayede yukarıda bahsettiğimiz sorunlar minimuma inerek kombinizde oluşacak hasar ve arızaların önüne geçmiş oluyorsunuz.

kombi-ariza

TAMİRCİ ÇAĞIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

Evinizin en önemli cihazlarından biri olan kombinizi emanet ederken, mutlaka işinin arkasında duran servisleri tercih etmelisiniz. Bakım, arıza, parça değişimi gibi durumlarda sizi mağdur etmeden, bu hizmetlerle ilgili garanti verilmesi oldukça önemlidir. Kombiler her ne kadar uzun ömürlü olsa da zaman zaman arızalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda öncelikle uygun servis ücreti veren bayiler tercih edilir. Fakat öncelikle kaliteli ve uygun servis veren yerler araştırılmalıdır.

Saray Kombi bayi olarak müşterilerimize bu teminatı vermekteyiz. Arıza, bakım onarım sonrasında da oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda gerekli müdahaleleri yapmaktayız. Müşterimizin arızayla ilgili sorduğu bütün sorulara merakını giderecek şekilde gereken bilgi vermekteyiz. Hangi nedenle ve hangi arızan dolayı parça değişimi yapılacağı, bu işlemlerin ne kadar ücrete sahip olacağına dair detaylı bilgiler verilmektedir.

Destek alacağınız firmada çalışan ustaların ve teknik ekibin alanında uzman olmalarına dikkat ediniz. İçiniz rahat bir şekilde hizmet almak için bu oldukça önemlidir. Bazen bilinçsizce yapılan işlemler kombide ciddi hasarlar oluşmasına neden olabiliyor.

Kaliteli alacağınız hizmet arızayı ortadan kaldırır ve sonrasında kombinizin verimli çalışmasını sağlar. Alanında uzman teknik ekibimizle Tekirdağ çevresinde ikamet eden müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız. Aklınızda soru işareti kalmadan, verdiğiniz ücretin fazlamı olduğunu düşünmeden, cihazınızın olması gerektiği gibi tamir edilmesini veya bakımının yapılmasını istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

 

KOMBİ ARIZA NEDENLERİ

Soğukların kendini hissettirmesiyle beraber kullanmaya başladığımız kombiler güvenli ve kesintisiz çalışması bizler için oldukça önemlidir. Isıtma tesisatının en önemli parçalarından biridir. Eğer arıza meydana gelirse ısınma sağlanamaz. Bu durumda kendiniz çözmeye çalışmadan, işi bile uzmanlardan destek almak oldukça önemlidir. Üstüne durulmayan arızalar sonra kombinize ciddi hasarlar verebilir.

Kombi arıza nedenlerini sıralayacak olursak;

 • Kurulum hataları
 • Kullanıcı hataları
 • Tesisat su basıncı
 • Kombinin yaz/kış modunun doğru kullanılmaması
 • Elektrik kesintileri, voltaj dalgalanması
 • Donma
 • Tesisat suyunun kirlenmesi
 • Gaz vanası kapalı iken kombinin çalıştırılması

Yukarıdaki nedenlere bağlı olarak kombilerde arıza meydana gelebilir. Kullanıcı hataları kombinin yaz ve kış modunun doğru kullanılmaması, gaz vanası kapalı iken kombinin çalıştırılmasıdır. Bunlara dikkat etmemiz gerekmektedir. Diğer nedenler kullanıcı ile alakalı olmadığından oluşacak hasarlar, sizlerin önüne geçebileceğiniz durumlar değildir.

Bu gibi durumlarda yeni bir tesisat kurulacak ise uygun fiyatlı olsun demeden alanızda uzman bayiler tercih edilmelidir. Saray kombi bayi yeni kurulumlarda titizlikle işini yürüterek sonrasında böyle sorunların oluşmasının önüne geçmektedir. Düzgün kurulum bilinçli kullanım ile kombinizin uzun yıllar arıza vermeden kullanabilirsiniz.

Biz müşterilerimize ilk olarak olması gerekenleri anlatarak, yapılacak işlemlerle ilgili her türlü bilgiyi kendilerine aktarıyoruz. Kullanacağınız cihaz hakkında her türlü bilgiye sahip olmanız sizler içinde büyük bir avantajdır. Yukarıda bahsedilen sorunları yaşamak istemiyorsanız bayi tercih ederken çok dikkat ediniz.

TEKİRDAĞ KOMBİ TAMİRCİSİ

Saray Kombi bayi minimum fiyat ve maksimum hizmet anlayışı ile Tekirdağ ve civarında hizmet vermekteyiz. Kombi bakımı, onarım ve montaj hizmetlerini alanında uzman teknik ekibimizle sağlamaktayız. Kaliteli hizmet anlayışına sahip bayimiz, onardığı her ürünün sonrasında da arkasında durarak, oluşacak herhangi bir arıza durumunda gerekli müdahaleleri yapmaktadır.

Eğer kombinizle alakalı yaşadığınız, arızalar söz konusuysa geciktirmeden tamirini yaptırmalısınız. Hiçbir arıza kendiliğinden düzelmez. Parça değişimi olmadan verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız servis çağırmanız gerekmektedir.

Bizim müşterilerimize ilk tavsiyemiz belirli periyodlarda arıza oluşmasını beklemeden kombinizin bakımını yaptırmaktır. Bakımı düzenli yapılan kombilerde arıza oluşması çok daha düşüktür. Cihazınızı güvenli bir şekilde uzun yıllar kullanmak istiyorsanız bu hususa dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bazen kar yapacağız derken daha fazla zarara girebiliyoruz. Genelde servis çağırmadan önce düşünülen ilk şey ‘ şimdi yok yere bir dünya parça değişecekler, ya da olmayan hasarlardan bahsedip fazla ücret talep edecekler’  şeklinde oluyor. Müşterilerimizin bu şekilde düşünmesini sağlayan esnaflar da mevcut. Bu durum da işini tüm şeffaflığıyla yapan, mağdur etmeyen, yaptığı işin arkasında duran, hizmet ahlakına sahip bayileri tercih etmeniz oldukça önemli.

Tekirdağ çevresinde oturuyorsanız, kombinizin onarımı veya bakımı yapılması gerekiyorsa gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Saray kombi bayi müşterilerimize gereken desteği sağlamaktayız. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir