Kombi Servisi

Çerkezköy Kombici

Kombi belirli aralıklarla bakımı yapılması gereken evin önemli eşyalarından bir tanesidir. Kış aylarında evin ısınmasını sağlayarak, insanlara rahat ve konforlu bir hayat sunan bu cihazlar mükemmel bir teknolojiye sahiptir.

Banyolara sıcak suyun gelmesi sağlayan, yemeklerin pişmesi için ocaklara enerji akışı yapan bu cihazlar, evin ısı ile ilgili tüm ihtiyacını karşılamasının yanı sıra, insanlar için de rahatlık sağlamaktadır.

Çerkezköy Kombici olarak kombi ile ilgili tüm sorunları titizlikle çözmekteyiz. Verdiğimiz kaliteli hizmetin, kullandığımız son teknoloji malzemelerin dışında, oldukça temiz çalışmakta ve verdiğimiz hizmeti garanti etmekteyiz. Değiştirdiğimiz parçalar için bir yıl garanti veririz, yani bir yıl içerisinde bozulan parçaları ücret talep etmeden değiştirmekteyiz.

Diğer kombi firmalarının aksine biz temizliğe en özen gösterenlerdeniz. Özellikle petek temizleme konusunda, birçok ev birçok firmanın çalışma biçiminden rahatsızken, bir kirlenmeyi en aza indirir, ev halkına bizden sonra fazla bir iş bırakmayız.

Çerkezköy Kombici olarak her türlü marka ve modele uygun bulundurduğumuz parçalar ile, her kombinin bakımını ve onarımını yapmaktayız. Her türlü şikayetiniz için bizi arayabilirsiniz.

Kombiler birçok nedenden ötürü bozulabilirler. Genellikle kendiliğinden gelişen sebeplerden ötürü bozulurlar, fakat bazen ihmalkarlık da söz konusudur. Kombilerin bakımı her yıl düzenli olarak yapıldığı takdirde, bozulma olmayacaktır. Bunun dışında petek temizliği de kombiler için önemlidir, uzun süreler boyunca temizlenmemiş olan peteklerin içerisinde bulunan kireç, çamur, tortu gibi yapılanmalar, peteğin içerisindeki su akışını engelleyecektir. Bu durum ilerlediği takdirde kombinin motoruna ve eşanjörüne zarar verir. Bu iki parça oldukça kıymetlidir ve maliyeti yüksektir.

Bunun haricinde elektrik kaçakları, voltaj yüksekliği gibi sorunlar da kombinin ayarlarını bozabilirler. Kombinin bakımı sürekli olarak yapılırsa, bu problemler önceden halledileceği için engellenecektir. Kombinin onarım masrafları oldukça yüksekken, bakım masrafları oldukça düşüktür. Bu nedenle kombinin düzenli aralıklarla bakımının yapılması ve petek temizliğinin de düzenli olarak tekrarlanması tavsiye edilmektedir.

Çerkezköy Kombici olarak her türlü bakım ve onarım çalışmalarınıza koşar, size en iyi fiyat garantisi sunarız. Verdiğimiz hizmet alabileceğiniz en kaliteli hizmetler arasında olduğu için vazgeçilmezdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir