Kombi Servisi

Çerkezköy Kombi Servisi

Bir ev için çamaşır makinesi, buzdolabı ne kadar gerekliyse günümüzde artık kombi de o kadar önemlidir. Kışın ısınma anlamında bize çok yardımcı olmaktadır. Kışın eve girdiğimizde ev sıcacık olmaktadır. Evimiz için kombi seçerken büyük bir titizlik göstermekteyiz. Şöyle ki bizi ısıtırken tasarruf sağlıyor mu ya da alacağımız kombi pahalı mı ucuz mu gibi şeylere dikkat etmekteyiz. Bunun yanında kombi seçerken gözden kaçırılmaması gereken önemli bir husus daha vardır. O da aldığımız kombinin servis olanaklarıdır. Çünkü aldığımız kombi arızalanabilir. Böyle bir durumda bize yetkili bir kişi gerekmektedir.

Çerkezköy kombi servis sizlere her anlamda cevap verebilmektedir. Kombiniz de meydana gelebilecek arızalara karşı en kısa sürede kesin çözümler üretebilmektedir. Kombinizde nasıl arızalar meydana gelebilir;

  • Kurulum hatasından kaynaklı olarak,

  • Tesisat su basıncının düşmesinden kaynaklı,

  • Kombi çalışır fakat ikaz vererek çalışmayı durdurur,

  • Kombinin iç kısmından ses gelmesi,

  • Musluğunuzdan sıcak su gelmediğinde,

  • Kombinin alt tarafından su damlatması,

  • Peteklerin ısınmaması,

  • Elektriğin gelmemesi,

Gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapılması gerek en önemli şey servisin çağrılmasıdır.

Çerkezköy kombi servis eğitimli kadrosu ile birlikte arıza durumlarınıza karşı en kısa sürede çözüm üreterek, parça garantisi sunmaktadır. Üstelik yapılan işlemlere karşılık bir yıl garanti vermekteyiz. Bir daha aynı sorunla karşılaşmamanız için ekibimiz büyük bir titizlikle kombinizi incelemekte ve arızanın ne olduğunu net bir şekilde bularak çözüm üretmektedir.

Kombinizle ilgili olarak bir sorun yaşamak istemiyor ve tam performans çalışmasını istiyorsanız. Her yıl düzenli olarak bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Servis çağırarak yaptırdığınız bakımlar sayesinde kombiniz de her hangi bir sorun varsa bu o anda tespit edilebilir ve kışın aktif olarak kombinizi kullanmaya başladığınızda sizlere sorun çıkartmaz.

Çerkezköy kombi servis yedi gün yirmi dört saat kombiniz için randevu oluşturabilirsiniz. Böylece ekibimiz kısa süre zarfında sizlere ulaşarak kombinizin onarımını gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

Sizler de kombiniz de meydana gelecek sorunlara kesin çözümler istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir