Kombi Servisi

Çerkezköy Petek Temizleme

Petek temizliği; belirli bir süre sonra yapılması gereken bir bakım hizmetidir. Ancak kombi temizliği ile petek temizliğini birbirine karıştırmamak gerekmektedir. Evet, kombilerinize de düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekirken, size sıcaklığı sağlayacak peteklerinize de yıllık olarak temizlik yaptırmalısınız. Petek temizliği, peteklerinizin ısı kapasitesini üst seviyelere çıkartmaktadır. Petek temizliğinizi yaptırmadığınızda ileriki yıllarda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Peteklerinizi temizlettirirken güvenilir bir firma ile çalışmalısınız. Yoksa petek temizliği için ödediğiniz tutar boşuna gider.

Petekler ısı transferini tam olarak sağlayamazsa evi ısıtma kapasitesi düşer. Her yıl kış ayının başlangıcında peteklerinizi temizletmelisiniz. Çünkü petek içerisinde biriken hava basıncı birikerek peteklerinizin zamanla patlamasına sebebiyet verebilir.

Çerkezköy petek temizliği profesyonel bir ekip ile yapılmaktadır. Üstelik öyle yüksek tutarlar ödemenize gerek yoktur. Evinizin büyüklüğüne ve petek sayısına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Petekleriniz sürekli aynı su ile ısı yaymaktadır. Bu da zamanla peteklerin içerisinde tortullaşmalara sebep olmaktadır. Peteklerin içerisindeki suyu kendinizin boşaltması bu tortulanmanın gitmesini sağlamamaktadır. Ayrıca yeni su içerisinde oksijen seviyesi yüksek olduğu için ileriki dönemde sorunlara neden olmaktadır. Temizliği yapılmamış petekler ısıyı az verdiğinden dolayı kış aylarında ısınmak için daha yüksek derecelerde yakacaksınız. Bu da daha fazla bir fatura demektir. Faturaya vereceğiniz parayı petek temizliğiniz için kullanabilirsiniz.

Çerkezköy petek temizliği sayesinde petekleriniz ilk günkü verimliliği ile çalışmaya başlar. Petek temizliği yaparken son teknolojik cihazlar ve en iyi ilaçlar kullanılmaktadır. Böylelikle peteklerinizin ömürleri uzamaktadır. Kışın konforlu bir yaşam sürmeye devam etmek istiyorsanız, petek temizliğinizi aksatmamalısınız.

Çerkezköy petek temizliği ekibimizle birlikte yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işlemler için sizlere garanti vermekteyiz. Müşteri odaklı olarak çalışan firmamız, eğitimli elemanlar ile birlikte sizlere üstün bir hizmet sunmaktayız.

Petek temizliği öyle aksatılabilecek bir şey değildir. Bu yıl temizletmedim bak hiçbir şey olmadı gibi düşünmemelisiniz. Çünkü bir gün önünüze daha büyük bir sorun olarak gelecektir. Öyle bir durum olmasını beklemeden Çerkezköy petek temizliği firmamıza hemen başvuruda bulunarak yüksek faturadan kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir